O společnosti MENZL

Společnost MENZL, s.r.o. byla založena v roce 2005 a najdete ji v Praze 4 - Krči. V současnosti se firma zaměřuje na dvě klíčové oblasti podnikání. Provozujeme vnitrostátní autodopravu s vlastním vozovým parkem, který umožňuje okamžitě reagovat na potřeby klientů. Variabilita vozidel nabízí plnění nejrůznějších přepravních úloh včetně expresní dopravy. Kvalitní autopark, pružný dispečink a vybavenost manipulační technikou jsou zárukou našich spolehlivých a rychlých dopravních služeb.


Internetový obchod MENZL - zásobování pro firmy a kanceláře

Prodej kancelářských potřeb a dalšího sortimentu

Další naší důležitou aktivitou je provoz internetového obchodu MENZL s nabídkou nejrůznějšího sortimentu pro zásobování firem,živnostníků a kanceláří. Postupně jsme se vypracovali mezi přední tuzemské dodavatele poskytující rozvoz každodenních potřeb pro firemní klientelu.

V naší nabídce najdete tisíce produktů v mnoha sortimentových kategoriích. Specializujeme se na prodej kancelářských potřeb, nápojů, slaných a sladkých potravin, drogerie, kuchyňských, úklidových a čistících prostředků atd. Jako přímý partner značky Fontana vybavujeme firmy a kanceláře kompletním nápojovým servisem pro zdravý pitný režim.


Výhody pro společnosti, organizace a živnostníky

Firemní klientele věnujeme mimořádnou zákaznickou péči. Jako dlouholetí specialisté na zásobování firem známe každodenní potřeby větších společností i malých provozoven nebo kanceláří, na které dokážeme pružně reagovat. Samozřejmostí je individuální přístup pro efektivní obchodní spolupráci a nabídka různých zákaznických benefitů, která firemní klientelu ekonomicky zvýhodňuje. Společnost MENZL firmám poskytuje spolehlivé zásobovací služby vlastní autodopravou s výbornými referencemi.


Náhradní plnění

Zdarma dopravujeme náhradní plnění v Praze!

Naše firma zaměstnává zdravotně postižené osoby (OZP) z více než 50ti%. Můžete proto od nás odebírat zboží také jako náhradní plnění ve smyslu Zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb. Náhradní plnNáhradní plněníění dodáváme bez navýšení ceny za zboží a služby.

Firmy s více než 25ti zaměstnanci mají dle uvedeného zákona zaměstnávat osoby se zdravotním postižením. Za nesplnění této povinnosti musí státu odvádět nemalý poplatek. Jednou z možností, jak se vyhnout odvodu bez porušení zákona, je odebírat zboží a služby (náhradní plnění) od firem, které zaměstnávají OZP z více než poloviny zaměstnanců.

Jednou z našich výhod je doprava zboží zdarma pro náhradní plnění v Praze. Tato nabídka platí pro dodávky náhradního plnění po Praze, kdy je cena rozváženého zboží nad jeden tisíc korun.

PRO VÝPOČET NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ VOLEJTE INFO LINKU: 244 471 260