Dobrý den, firmu Menzl, s.r.o. jsem založil v roce 1996 jako jediný majitel a pro transparentnost ji dal své  jméno. Od založení jsme firmu nepřejmenovali ani neprodali. Jsme česká rodinná firma, rozvážíme občerstvení a kancelářské potřeby po Praze a okolí.

Naše postavení na trhu vedle nadnárodních gigantů není jednoduché, přesto stále s nadšením a elánem pracujeme na tom, aby naši zákazníci byli spokojeni. Nemalý podíl na tomto nadšení mají naši zdravotně postižení kolegové. Díky nim Vám můžeme poskytnout poctivé náhradní plnění a oni zase díky našim zákazníkům mohou uplatnit svůj pracovní elán a nápady, smysluplnou prací.

Poctivost, komunikace a individuální přístup k zákazníkům jsou naše priority. Náhradní plnění neprodáváme, ale poskytujeme zdarma. Opravdu zaměstnáváme zdravotně postižené a jsme na ně hrdí. Ceny na e-shopu jsou konečné. Obchodní zástupce nechodí s úplatky  a nenutí  Vás podepsat smlouvu s limitem objednávek.   K nám se dovoláte a dostanete odpověď, pro nás není problém změna termínu dodání, přidání  zboží do objednávky nebo zadání  nového zboží , které postrádáte, na e-shop.  

Máme rádi přírodu, snažíme se neplýtvat,  proto netiskneme tlusté katalogy,  ale máme přehledný e-shop s cenami, které platí. Proto balíme balíky do již použitých obalů nebo firemních papírových tašek. Proto vozíme zboží ve vratných boxech. Proto máme vlastní vozový park s vozy na LPG a nový elekromobil Škoda Citigo iV, který se skvěle osvědčil a tak i přes vyšší náklady na pořízení jsme se rozhodli pořídit další. Proto nabízíme řadu ekologických výrobků a vod ve vratných obalech. Proto třídíme odpad.

Jsme rádi, že máme spokojené zákazníky, kteří se na nás mohou spolehnout, přidejte se k nim i vy. Objednávejte na Menzl.cz.

 Jiří Menzl